Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Gossip

Miliarderja feston 23 vjetorin, ylli i klanit Kardashian zbulon dhuratën më të bukur që ka marrë

Miliarderja feston 23 vjetorin, ylli i klanit Kardashian zbulon dhuratën

Miliarderja Kylie Jenner festoi këtë të hënë ditëlindjen e saj të 23-të.

Pasi i shprehu mirënjohjen dhe falenderimin fansave për mbeshtetjen, ylli i “Keeping Up With The Kardashians” zbuloi edhe dhuratën më të bukur që mori në ditën e saj të veçantë.

Kylie publikoi një foto me vajzën e saj Stormi, ku kjo e fundit fryn qirinjtë e tortës së mamasë, ndërkohë që Jenner e përqafon.

“Dhurata më e bukur nga të gjitha,” shkruan në postim 23 vjeçarja.