BREAKING NEWS

“Mos hyni në gjynah! Ka shembuj historish të turpshme”, kryeministri Rama lëshon paralajmërimin e rëndë dhe i bën ftesën e papritur opozitës: Të vejë ulërimën për çdo rast!

“Mos hyni në gjynah! Ka shembuj historish të turpshme”,
x

Gossip

Milionerja seksi vetëm 22-vjeç në SHBA jep lajmin e trishtë nga jeta private

Milionerja seksi vetëm 22-vjeç në SHBA jep lajmin e

 Jeta private e Kylie Jenner është aq shumë në qendër të vëmendjes mediatike, sa që fansat kanë memorizuar edhe detajet më të vogla…si për shembull sendet në dhomën e saj të gjumit.

Ajo që ndjekësit e bukuroshes 22 vjeçare vunë re në postimin më të fundit në Instagram, ishte se korniza me foton e Travis Scott nuk ishte më pranë dollapit të yllit të reality show, ndërkohë që në një publikim thuajse identik në 4 gusht në të njëjtin ambient, fotografia ishte.

Ka qenë edhe përshkrimi i Kylie, “Nuk është një lojë, djalë”, ai që ka “ndezur” thashethemet se kjo është një shenjë që miliarderja është ndarë nga i dashuri reper.