Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mimoza Shkodra harron Seldin, zbuloni kush janë tre emrat misteriozë që e shoqërojnë në plazh tani (FOTOT)

Postuar: 14/08/2019 - 19:46

Artistët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu i dhanë fund para disa kohësh lidhjes së tyre. Që nga ai moment ndonëse Mimoza ka vazhduar të publikojë projekte muzikore, në rrjetet sociale nuk është treguar shumë aktive.

Artistja herë-herë ndan me ndjekësit e saj projektet e reja muzikore ose imazhe nga përditshmëria, siç janë këto të fundit. Pushimet kanë mbërritur dhe për Mimozën dhe profili i saj i instagramit momentalisht është mbushur me postime të reja nga plazhi.
 
Mesa duket këngëtarja e njohur ka hequr dorë nga e shkuara duke mos e lejuar të ndikojë te ajo. Me të shkuarën i referohemi Seldit. Ajo  shfaqet në shoqërinë e mikeshave të saj dhe duket se të treja janë fanse të serialit “La casa de papel”. Kjo sepse në përshkrimin e fotos Mimoza ka shkruar emrin e tre personazheve nga ky serial.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tokyo, Nairoby dhe Vietnam --------

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/11/2019 - 11:45

Pak javë më parë moderatorja e njohur Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

Postuar: 14/11/2019 - 11:10

Në Panairin e Librit këtë vit, ka pasur emra të rinj që janë bërë pjesë, personazhe të njohur që

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Në një bisedë në studion e emisionit “Soiree”, gazetarja Iva Tiço ka rrëfyer historit

Postuar: 14/11/2019 - 09:49

Spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Jonida

Postuar: 14/11/2019 - 08:43

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini e ftuar në emisionin ‘Soiree’ rrëfeu jetën

Postuar: 14/11/2019 - 08:43

Biznesmeni i njohur gay, Elton Ilirjani ka reagua ashpër për dhunën e ushtruar ndaj transgjinorit

Postuar: 14/11/2019 - 07:24

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, ka njoftuar për fansat e saj se ajo po punon për projektin më