Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mimoza Shkodra publikon fotot, fansat e 'kapin mat' dhe e kritikojnë: Si plakë dukesh

Postuar: 20/07/2019 - 21:44

Mimoza Shkodra është një prej këngëtareve më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë.Për një kohë të gjatë, ajo ishte në qendër të vëmendjes pas ndarjes nga këngëtari Seldi.

Së fundmi Mimoza Shkodra ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi në të cilat shfaqet duke pozuar me bikini në plazh.
Më pas kanë nisur komentet nga ndjekësit e këngëtares. Njëra prej tyre i ka shkruar:
 
U zhveshe edhe ti.’’
Ndërsa një tjetër ndjekës i ka shkruar:
 
S’paske nevojë për Face app.”
Mesa duket ai i ka lënë këngëtares të kuptoj se është plakur disi dhe nuk ka nevojë të përdorë aplikacionin e njohur.
 
Ndërsa një komentues tjetër i ka shkruar:
 
E bukur po nuk di të reklamohesh.’’
Ka pasur edhe një komentuese e cila i ka thënë:
 
Si plak, dukesh."

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:50

Klaudia Pepa di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen.  Së fundmi ajo ka publikuar një foto si gjithmonë, ndryshe nga të tjerët ku duket një mashkull që e tërheq në rërë.

Postuar: 23/08/2019 - 21:31

Pas suksesit me filmin “2 gisht mjaltë”, aktori i humorit Ermal Mamaqi duket se nuk d

Postuar: 23/08/2019 - 15:23

Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, nga ku postoi foto me rrobabanjo që tërhoqën shumë vëmendj

Postuar: 23/08/2019 - 14:35

Tanimë Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe gjithmonë

Postuar: 23/08/2019 - 11:58

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdh

Postuar: 23/08/2019 - 10:29

Avokatja Ardina Çapi, që kur nisi rrugëtimin e saj në politikë mori një vëmendje të madhe meidati

Postuar: 23/08/2019 - 10:18

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj jeton prej kohësh në Amerikë së bashku me të shoqin Sam Nazarian