BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

"Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit"/ Trendi më i ri që po 'çmend' rrjetet sociale pas takimit dhe ribashkimit të çiftit, reagon për herë të parë Bora Zemani

"Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit"/ Trendi

Dyshja, Bora dhe Donaldi, mbrëmjen e kaluar në spektaklin e 'Big Brother Vip' na falën shumë emocione të forta. Nga ai moment çifti simpatik janë bërë padyshim kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale.

Në këtë mënyrë, buja e këtij takimi u bë virale në medi dhe rrjetet sociale.Përveç videos së puthjes që është shpërndarë kudo, në Instagram ka nisur një trend i ri: “Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit”.

"Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit"/ Trendi

Duket se e gjitha nisi nga producentja e programit Lori Hoxha që postoi një foto në Instagram ku shkruante “Mirëmëngjes vetëm Bora Zemanit. Trendit të saj i janë bashkuar edhe Olsa Muhameti, Yll Limani e shumë përdorues të tjerë të mediave sociale.

"Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit"/ Trendi

Padyshim kjo i ka rënë në sy edhe vetë Borës e cila e ka pëlqyer shumë. Ajo ka rishpërndarë postimet në Instastory duke i shoqëruar me të qeshura.

"Mirëmëngjes vetëm Borës dhe Donaldit"/ Trendi