Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Miriam Cani tregon për herë të parë unazën e martesës

Postuar: 08/10/2019 - 18:59

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani celebruan dashurinë e tyre duke u bërë zyrtarisht burrë dhe grua.

Ceremonia madhështore u zhvillua në Maldives dhe pamjet e dasmës ata i bënë publike në klipin e këngës “Duamë”.
 
Me anë të klipit dhe fotove që publikuan në rrjetet sociale thuajse i pamë të gjitha, megjithatë ky detaj i rëndësishëm na kishte shpëtuar.Ne nuk kishim parë ende unazën e martesës së Miriamit dhe më mirë të mos e kishim parë sepse na mbeti fiksim.
Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instagram një selfie ku ka vendosur dorën e majtë në mjekër dhe unaza bie shumë në sy.Unaza duket shumë elegante dhe guri i saj shkëlqen shumë.Kujtojmë se Miriam Cani është në pritje të fëmijës së dytë dhe Ameli do të bëhet me një vëlla.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 20:26

Modelja e njohur Angela Martini është rikthyer në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë ‘Dashuri, shpresë, dritë’.E ftuar pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’, ajo nuk ka nguruar të

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje k

Postuar: 13/11/2019 - 18:27

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të

Postuar: 13/11/2019 - 14:37

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri

Postuar: 13/11/2019 - 13:57

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka tërhequr vëmendjen me dasmën madhështore ku të ftuar ishin

Postuar: 13/11/2019 - 11:14

Prezantuesja e njohur, Stela Kotri, e cila është bërë pjesë e emisionit "Dance with me"

Postuar: 13/11/2019 - 10:42

Prej dy muajsh jeta private e aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmend