BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit shkojnë menjëherë në vendngjarje

Çfarë po ndodh? Zjarr i madh në Vlorë, zjarrfikësit
x

Gossip

Miriam Cani tregon për herë të parë unazën e martesës

Miriam Cani tregon për herë të parë unazën e

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani celebruan dashurinë e tyre duke u bërë zyrtarisht burrë dhe grua.

Ceremonia madhështore u zhvillua në Maldives dhe pamjet e dasmës ata i bënë publike në klipin e këngës “Duamë”.
 
Me anë të klipit dhe fotove që publikuan në rrjetet sociale thuajse i pamë të gjitha, megjithatë ky detaj i rëndësishëm na kishte shpëtuar.Ne nuk kishim parë ende unazën e martesës së Miriamit dhe më mirë të mos e kishim parë sepse na mbeti fiksim.
Së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instagram një selfie ku ka vendosur dorën e majtë në mjekër dhe unaza bie shumë në sy.Unaza duket shumë elegante dhe guri i saj shkëlqen shumë.Kujtojmë se Miriam Cani është në pritje të fëmijës së dytë dhe Ameli do të bëhet me një vëlla.