BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

Miss ‘provokacia’, shpërthejnë komentet fyese për lojën e Jorit, Beniada i del në mbrojte dhe jep përgjigjen diplomatike fansave: Shikojeni me sy të ndryshëm dhe nuk do...

Miss ‘provokacia’, shpërthejnë komentet fyese për

Beniada Nishani, ish- banorja e Big Brother Vip 1, është konfliktuar virtualisht me ndjekësit e për këtë shkak është bërë shoqja e saj Jori Delli.

Vetë Beniada ka deklaruar publikisht që e mbështet miken e saj, si dhe për lojën që bën brenda e duke deklaruart se hyrja e Jorit nuk ka qenë aspak e qëllimtë për ndarjen e çiftit Kiara-Luiz.

Beniada nuk ngurron t'i dalë në mbrojtje Jorit as kur publiku e kritikon. Siç ka bërë së fundmi.

Në shtëpinë e "Big Brother" është zhvilluar një sfilatë, ku Jori ka sfiluar me një fustan. Gjë që mesa duket shihet si "provokuese" për disa. Madje këtë e kanë lidhur edhe me lojën e saj dhe teoritë se ka hyrë në format për të provokuar dhe ndërhyrë në lojën e Luizit.

Dikush shkruan: "Miss "provokacja" do t'i shkonte më shumë. Lojë e ulët".


Ky koment i ka rënë në sy edhe Beniadës e cila i ka replikuar: "Avash se jemi në 2023. Është një sfilatë e thjeshtë. Shikojeni me sy të ndryshëm dhe nuk do skandalizoheni."

Beniada edhe më parë ka deklaruar se qëllimi i Jorit nuk është aspak të hyjë mes Luizit dhe Kiarës.