BREAKING NEWS

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës, reagon Met Rrumbullaku

“Gerti Shehu agjenti i policisë”/ Sulmi ndaj Berishës,
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e objektit të shkatërruar, dyshohet se...

VIDEO/ Shpërthimet në veri të Kosovës, publikohen pamjet e
x
BREAKING NEWS

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet shkaku kryesorë, dyshohet se biznesmeni i njohur...

Kryeministri i Spanjës bojkoton Samitin e BE në Tiranë, zbardhet
x
BREAKING NEWS

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon performancën, ja veprimi që bën Vuçiç (FOTO)

"Hajde ta vallëzojmë vallen e Rugovës"/ Borrell filmon
x
BREAKING NEWS

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep shpresë: Nuk duhet pritur fundi

Kur do të anëtarësohet Shqipëria në BE? Michel jep
x
BREAKING NEWS

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të shmangen spekulimet dhe...

Dhuna ndaj Berishës, vjen reagimi i menjëhershëm i OSBE: Të
x
BREAKING NEWS

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e mirë për Shqipërinë

“85 mln euro mbështetje buxhetore”/ Von der Leyen jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen

Pse u zgjodh Tirana për Samitin? Presidenti i KE zbulon arsyen
x

Gossip

Misteri/ Çfarë shkroi Bora Zemani në krahun e Donaldit si tatuazh në emision?

Misteri/ Çfarë shkroi Bora Zemani në krahun e Donaldit si

Nëpër rrjet qarkullon Promo e emisionit të binjakëve Veshaj,që si të ftuar të parë të emisionit të tyre kanë Bora Zemanin. Të gjithë “Boratorsat” e internetit shpërndajnë copëza nga video duke i bërë marketing më të mirë se vetë televizioni që mban patentën por nuk është kjo tema jonë sot.

Syrit tonë nuk i shpëtoi një pjesë ku shihet Bora duke bërë një tatuazh në krahun e Donaldit dhe filluam të mendojmë se çfarë gdhëndi ajo aty..

‘De Facto’ është se të konfirmuar nuk kemi asgjë por presim në emisionin që pritet të startojë nesër.