BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

“Mjaft më”/ U tha se merr 10 mijë euro për të kënduar në dasma, këngëtari i njohur shqiptar del me reagimin e revoltuar: Ftojë publikisht Policinë dhe Hetuesinë të...

“Mjaft më”/ U tha se merr 10 mijë euro për të

Disa ditë më parë në mediat online qarkulloi një lajm ku citohej këngëtari Dani, i cili sipas tyre kishte thënë se nuk shkonte në dasma pa 10 mijë euro.

Pikërisht ky lajm e ka irrituar këngëtarin, i cili ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale ku përgënjeshtron gjithçka dhe fton organet e drejtësisë të merren me njerëz që botojnë artikuj të tillë.

“Me keqardhje për publikun dhe fansat! Nuk e njohë këtë Portal! Nuk kam dhënë askund një intervistë të tillë e as të përafërt! Cka është MJAFT është MJAFT! Ftojë publikisht Policinë dhe Hetuesinë të merren me këtë Media dhe këso njerëzish”, thuhej në postimin e Ramadan Krasniqit.

“Mjaft më”/ U tha se merr 10 mijë euro për të

Më të lexuarat