BREAKING NEWS

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi, ndihet edhe në Tiranë, ja sa ballësh ishte

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi,
x

Gossip

“Mjekët” falënderojnë mjekët! Ja se ç’bënë aktorët e një prej kasteve më të njohura në të gjithë botën për bluzat e bardha në vijën e parë të frontit

“Mjekët” falënderojnë mjekët! Ja se

“Grey’s Anatomy” është një ndër serialet më të njohura me mjekë dhe me më shumë çmime të marra dhe në këto kohë të vështira për ata që projektojnë në ekran, për sforcot dhe angazhimin e palodhur të mjekëve dhe infermierëve që angazhohen kundër koronavirusit, aktorët kanë dhënë një mesazh në rrjetet sociale.

Fytyrat më të njohura të “Grey’s Anatomy” janë bërë bashkë në një video për të shprehur solidaritetin profesionistëve të angazhuar nëpër spitale. “Jeni ju heronjtë e vërtetë dhe duam t’ju falënderojmë për shërbimin tuaj çdo ditë”, theksuan aktorët.

Aktorët dhuruan të gjithë materialin që përdornin për xhirimin e serialit, për t’u ardhur në ndihmë operatorëve të guximshëm shëndetësorë në Amerikë.

Më të lexuarat