Lajme të tjera
BREAKING NEWS

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama bën publik vendimin më të fundit të qeverisë dhe jep lajmin e mirë

“3 programe të reja nxitjeje të ...”, kryeministri Rama
x

Gossip

Mjekët marrin një falënderim special nga një prej këngëtarëve më të njohur, dedikim i veçantë për heronjtë me bluza të bardha

Mjekët marrin një falënderim special nga një prej

“Për italianët që më frymëzuan… Për irlandezët… Për këdo në këtë ditë të Shën Patrikut që është në vështirësi dhe vazhdon të këndojë. Për mjekët, infermierët, operatorët shëndetësorë në vijën e parë të frontit”.

Nën tingujt e pianos, Bono këndon këngën e papublikuar më parë, “Let your love be known”, të publikuar në faqen “Instagram” të “U2”, dedikuar Italisë dhe gjithë Europës në këtë moment të vështirë të emergjencës shëndetësore për koronavirusin.

Më të lexuarat