BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

“Mjerë ai që të ka humbur”/ Aleksia Peleshi i befason të gjithë me përgjigjen që i jep ndjekësit: Unë them mjerë... (FOTO)

“Mjerë ai që të ka humbur”/ Aleksia Peleshi i befason

Lidhja e Aleksia Peleshit me aktorin e njohur të humorit, Romeo Veshaj, është komentuar gjatë në mediat online. Lidhja e tyre bëri shumë bujë kur ata konfirmuan romancën e tyre.

Ata u munduan që ta mbanin sa më larg syrit të publikut, duke mos postuar foto apo video në rrjetet sociale me njëri-tjetrin.

E teksa dukshin mjaft të dashuruar, erdhi lajmi se ata i kishin dhënë fund lidhjes kaq shumë të komentuar.

Së fundmi, Aleksia ka bërë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit në “Instagram”, ku ka marrë pyetje dhe komente të ndryshme.

“Mjerë ai që të ka humbur, lum ai që do të gjejë ty mi”, i ka shkruar një ndjekës vajzës së Niko Peleshit.

Aleksia me humor i ka kthyer përgjigje: “Unë them mjerë ai që do më gjejë se nerva duhet me pas”.

“Mjerë ai që të ka humbur”/ Aleksia Peleshi i befason

Më të lexuarat