BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Gossip

Modeli i njohur shqiptar bëhet baba për herë të tretë, publikon fotot duke i prerë vet kërthizën bebushit dhe zbulon emrin e veçantë me të cilin e ka pagëzuar

Modeli i njohur shqiptar bëhet baba për herë të tretë,

Modeli shqiptar, Alessio Alia ka dhënë lajmin e bukur se është bërë baba për herë të tretë.

Alessio, i cili prej vitesh jeton në Australi me bashkëshorten Katherine dhe dy fëmijët, ka postuar disa foto ku tregon portretin e vogëlushit dhe zbulon se i kanë vendosur emrin Zayn Izaak.

Modeli i njohur shqiptar bëhet baba për herë të tretë,

"Thonë që numri 3 është një numër magjik:

1/ nëna e 3 fëmijëve të bukur është shëndoshë e mirë

2/ Ardhja në jetë e djalit tim të vogël Zayn Izaak Alia.

3/ Nëna ime ka të njëjtën ditëlindje si djali im i vogël!

Ju dua të gjithëve, Zoti ju bekoftë!", shkruan Alessio.

Në postimin e tij, modeli tregon edhe momentin ku shfaqet duke i prerë kërthizën bebushit.

Më të lexuarat