BREAKING NEWS

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk përmbahet Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur kryeministrit Rama për situatën në Kakavijë: Pse, vetëm greket i ha COVID-19?!

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk
x

Gossip

Modelja Angela Martini zbulon për herë të parë emrin e vërtetë, nuk do ta pëlqeni fare kur ta mësoni

Modelja Angela Martini zbulon për herë të parë emrin e

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të shkruar vërtet me “g” emrin e saj. Rudina e pyeti sot gjatë intervistës dhe Angela tregoi se në pasaportë quhet Angjela. Një prej prindërve e donte me “j”, tjetri pa “j”, megjithatë ia vunë Angjela.

“E kam me ‘g’ dhe ‘j’ tregoi modelja”, që për fat ka një emër dhe mbiemër ndërkombëtar.

Më të lexuarat