BREAKING NEWS

Lëvizje e rëndësishme! Romeo Kara çon në SPAK dosjen e bujshme të CEZ (Dokumenti)

Lëvizje e rëndësishme! Romeo Kara çon në SPAK dosjen
x

Gossip

Modelja bukuroshe pjesë e videoklipit të këngëtarit të njohur shqiptar: Nuk i thosha dot jo

Modelja bukuroshe pjesë e videoklipit të këngëtarit të

Adrola Dushi është personazhi kryesor i videoklipit më të fundit të një prej këngëtarëve më të mirë të skenës shqiptare, Eugent Bushpepa.

“Stay with me tonight” është hiti i dashurisë që Bushpepa publikoi në këtë prag Shën Valentini dhe bukuroshja shqiptare u prononcua për herë të parë për pjesëmarrjen e saj, në rrjetet sociale.

“Ju nuk më keni parë në asnjë videoklip dhe ndoshta nuk do të më shihni më, por këtij djalit, ose me saktë, këtyre djemve nuk i thosha dot JO. “Rresheni rock’s”! Erdhem të tre nga një qytet i vogël dhe ia dolëm të ndërtonim ëndrrat tona. Gent, unë kam qenë, jam dhe do të jem gjithnjë fanse e muzikës dhe zërit tënd. Reni, ti je bashkëpunëtori i vjetër, profesionist i vërtetë, tanimë shoku im”, -shkroi Dushi në “Instagram”.