BREAKING NEWS

Humbje e madhe! Ndahet nga jeta parakohe nga një sëmundje e rëndë Drejtori i Turizmit në këtë bashki të vendit

Humbje e madhe! Ndahet nga jeta parakohe nga një sëmundje e
x
BREAKING NEWS

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe nëna ndodhet në burg, aksidentohet për vdekje djali i Kudret Saliajt. Ishte duke udhëtuar me...

Thellohet tragjedia për familjen nga Vora, babain ia vrau gjyshi dhe
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret Saliajt

Aksident i  rëndë! Makina përplas për vdekje djalin e Kudret
x
BREAKING NEWS

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit duan Big Brother-in, jo fantazitë e Saliut

"Berisha ka marrë huqet e Lulit", ish deputeti: Njerëzit
x
BREAKING NEWS

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data

Berisha e sfidon ‘Live’, Rama e pret në takim, ja data
x
BREAKING NEWS

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që shkriu së qeshuri studion (VIDEO)

'Perla' e deputetit Korreshit/ Çfarë tha deputeti që
x
BREAKING NEWS

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe Duçkën dhe ngre dyshime të forta: Doriani ka pasur një trajtim të veçantë në Kiev, më bënë përshtypje çantat…

Baton Haxhiu zbardh prapaskenat e udhëtimit me Ramën dhe
x
BREAKING NEWS

"Kryeministri duhet të përballet me të vërtetën", Dash Shehi reagon për skandalin “McGonigal”: Rama duhet të japë dorëheqjen!

"Kryeministri duhet të përballet me të
x

Gossip

Modelja deklaroi se ka rrahur Dafina Zeqirin, vjen reagimi i këngëtares: B***rat duke ëndërruar... (Foto)

Modelja deklaroi se ka rrahur Dafina Zeqirin, vjen reagimi i

Modelja Juliana Nura ka bërë një deklaratë befasuese në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Ajo ka treguar se si shumë vite më parë e kishte “rrahur” këngëtaren Dafina Zeqiri, pas një konflikti që kishin për ish-të dashurin e Dafinës, Krenar Çoçajn. 

Nuk ka vonuar shumë dhe lidhur me këtë deklaratë të saj ka pasuar një kundërpërgjigje nga vet interpretuesja e hitit “Amazing Girl”, Dafina Zeqiri.

Zeqiri ka publikuar në InstaStory një video të saj duke bërë ‘twerk’ në një prej klipeve të saj, teksa ka shkruar: “Bushtrat duke ëndërruar që më ka goditur me shuplakë në bo*a bo*a”.

Ky konflikt mes dy vajzave ka më shumë se një dekadë që ka ekzistuar.