BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Gossip

Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet emri i vajzës

Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të dytë. Kanë qenë mediat turke ato që kanë bërë të ditur lajmin e shumëpritur. Ish-Missi shqiptar solli në jetë një vajzë mbrëmjen e djeshme në një spital privat në Anadoll.

Siç e kanë paralajmëruar edhe më herët, dyshja i kanë vendosur së bijës emrin Alina.

Lajmin e  ka konfirmuar edhe Tolgahan pak minuta më parë përmes një postimi në Instastory, ndërsa ne mbetemi ende në pritje të detajeve të tjera.

Kujtojmë që çifti kanë së bashku edhe një djalë 2-vjeçar, i cili quhet Efehan.

Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të

Më të lexuarat