BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x
BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Modelja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, merr propozimin përrallor nga biznesmeni i fuqishëm në një nga destinacionet më të bukura dhe më luksozet (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, merr propozimin

Në një propozim përrallor modelja e njohur i ka dhënë fund beqarisë në një nga destinacionet më të bukura e njëkohësisht më luksoze të Italisë – Como.

I dashuri i saj me të cilin është në lidhje prej disa vitesh, sipërmarrësi shqiptar Ami Mëzezi e ka befasuar personin e zemrës me një unazë përrallore dhe një propozim të bukur.

Gjithçka ka qenë brenda një turi europian të udhëtimeve dhe pushimeve të çifitit që jeton në Amerikë.

Modelja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, merr propozimin

Modelja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, merr propozimin

Modelja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, merr propozimin

Modelja e njohur shqiptare i jep fund beqarisë, merr propozimin

Më të lexuarat