BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella sapo na prezantoi me të dashurin? Publikon foton që i tha të gjitha nga pushimet luksoze në Dubai

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella sapo na prezantoi me të

Modelaja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, po shijon disa ditë pushimesh në Dubai, ku ka ndarë edhe disa foto shumë hot në rrjetet sociale. 

Modelja bukuroshe ka ndarë edhe një foto në krahë të një djali që ia ka mbuluar fytyrën me një 'emoji', kjo ka bërë të tërheqë edhe më shumë vëmendjen. Ky detaj na lënë të gjithë të nënkuptojmë se ai është i dashuri i yllit të “Xing me Ermalin”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)

Pavarësisht se ka qenë gjithmonë në syrin e publikut ish-velina është siguruar që jetën e saj private ta mbajë të tillë. Këtë herë mesa duket ka bërë një përjashtim.

Megjithatë, Kthella ende nuk e ka konfirmuar plotësisht këtë, prandaj mbetet për t’u parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina_kthella)