BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Modelja ruse i habit të gjithë, bën tatuazh fytyrën e reperit të njohur shqiptar (FOTO)

Modelja ruse i habit të gjithë, bën tatuazh fytyrën e

Don Xhoni u bë i famshëm falë paraqitjes së tij në emisionin “Gjoni Black”, ku tregoi aftësitë e tij si reper. Pasi ka publikuar videon në rrjetet sociale, interpretimi i tij filloi të shpërndahet me të madhe dhe rap-artisti ka shumë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Por ndjekësit nuk janë vetëm nga Kosova, si duket janë nga e gjith bota.

Modelja ruse, Ariana Lirey tani simpatinë që e ka ndaj reperi Don Xhoni e ka shprehur edhe me anë të një tatoazhi në trupin e saj. Lirey e cila vazhdimisht ka postuar video e fotografi të reperit nga Kosova së fundi ka treguar edhe tatoazhin që e ka bërë për të.

Modelja ruse i habit të gjithë, bën tatuazh fytyrën e