BREAKING NEWS

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja me COVID-19 u identifikuan në vendin tonë në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Bilanci ditor/ Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të
x

Gossip

Moderatoren e njohur të ‘Top Channel’ e zë halli sapo shkon në shtëpi, publikon videon dhe nuk lë gjë pa thënë (Paska të njëjtat probleme me ne)

Moderatoren e njohur të ‘Top Channel’ e zë halli sapo

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një shqetësim që të gjitha gratë shqiptare e kanë, pasi mbarojnë punë. Bieta tregon se pas "Ftesë në 5", ka shkuar në shtëpi, por e ka gjetur veten në dilemë se cilën punë të bëjë më përpara.

Moderatorja i ka radhitur të gjitha gjërat që i duhet të bëjë duke filluar që nga gatimi dhe koha që dëshiron të kalojë me djalin.

Moderatoren e njohur të ‘Top Channel’ e zë halli sapo

"Mbaron punen, ne 7 ne shtepi, c’te besh me pare: a) te gatuash dreken, qe te hash darke, b) te takohesh me djalin dhe te luash me te, c) te prrallisesh me burrin per gjerat e dites, ç) te vazhdosh postimet e punes ne instagram, d) te flasesh me gazetaret per diten e neserme te emisionit, dh) te vesh rrobat per te lare, e) te shkosh ne palester, se helbete te duhet trupi kur je ne tv, ë f g gj h i j ... y) te shohesh nje film, z) t’i besh nje tel prinderve se te kane shkruar gjithe diten, zh) jane nja 14 grupe shoqerore ne wap qe te kane shpallur ne kerkim, ... si perfundim une sapo bera a) & ç) Po ti? Ps. mesazhi i nje gruaje te zakonshme shqiptare", shkruan Bieta.