BREAKING NEWS

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në botën e krimit/ Si i ndihmoi Marina Fara dhe mikesha e saj dy transportuesit e drogës t’i arratisen policisë (Telefonata që e 'fundosi')

Detaje të reja për vajzën e showbizz-it e implikuar në
x

Gossip

Moderatores shqiptare i ndodh e papritura vetëm pak javë pas dasmës me këngëtarin e njohur, i vjedhin profilin e Facebook-ut dhe i postojnë fotot erotike (PAMJE+18)