BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Moderatori i njohur i ‘Top Channel’ del pozitiv me Covid-19, gazetari jep lajmin: Ja çfarë do të bëhet me emisionin

Moderatori i njohur i ‘Top Channel’ del pozitiv me Covid-19,

Moderatori Edi Manushi është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur një prej kolegëve të tij, gazetari Bledi Mane, ku bashkë janë pjesë e rubrikës "Rrethi Katror" në "E Diell".

Sipas Manes, Manushi ka një gjendje të mirë shëndetësore dhe kjo nuk do ta ndalojë Manushi që të drejtojë programin e njohur Procesi Sportiv sot në Top Channel.

"Producenti dhe prezantuesi televiziv Ed Manushi pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi pozitiv këtë pasdite. Gjithësesi gjendja e tij shëndetësore paraqitet normale dhe në darkë programin e njohur " Procesi Sportiv" në Top Channel do e moderojë virtualiaht nga banesa e tij," shkruan Mane në Facebook.