Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatori i njohur i “Top Channel” e thotë troç se cilën femër të ekranit shqiptar do donte të kishte të dashur (EMRI)

Postuar: 20/04/2019 - 22:01

Ai është një ndër moderatorët e “Top Channel’ pas të cilit çmenden gjitha vajzat.

Bëhet fjalë për moderatorin Isli Islami, i cili  është ende beqar dhe nuk është përfolur asnjëherë për histori me femra të ekranit. I ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", ai u gjend përballë disa pyetjeve ku duhej të përgjigjej medoemos.

I pyetur se cilën femër të ekranit do të donte të kishte të dashur, Isli u përgjigj menjëherë.

Ndonëse e ka thjesht kolege, Isli përmendi emrin e bukuroshes bjonde Viola Spiro. I pyetur nga moderatorja Rudina Dembacaj nëse ajo është e lidhur apo jo, Isli tha: "Nuk e di."

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 13:21

Ish-moderatorja e 'Jo vetëm modë', Floriana Garo së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo një vit më parë solli në jetë një vajzë, ndërsa tashmë është duke shijuar shtatzëninë e saj të dytë.

Postuar: 25/08/2019 - 12:59

Prezantueset e njohura Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, tashmë njihen si shoqe të ngushta dhe shpes

Postuar: 25/08/2019 - 11:33

Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga ekrani, Marina Vjollca po përgatitet më në fund për rikthi

Postuar: 25/08/2019 - 10:10

U bë kohë që kantautori i njohur, Flori Mumajesi, i ka munguar jetës publike.

Postuar: 24/08/2019 - 21:36

Armina Mevlani është shfaqur sërish krah partnerit të saj Shkëlzen Berishës, duke konfirmuar edhe

Postuar: 24/08/2019 - 21:18

Prej disa muajsh është zbuluar se Olsi Bylyku po jeton një histori të bukur dashurie me një vajzë

Postuar: 24/08/2019 - 17:19

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale