Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e adhurueshme të vogëlushes së sapolindur

Postuar: 14/08/2019 - 08:54

Familjes së Blendi Salajt, të shoqes Anora dhe djalit të tyre, së fundmi i është bashkëngjitur dhe një pjesëtare e re. Blendi dhe Anora janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Era.

Gazetari dhe moderatori i njohur ka postuar mbrëmjen e sotme në profilin e tij të Instagramit, një foto të së bijës. Bebushja Era shfaqet në krahët e së ëmës buzë detit duke shijuar flladin e Adriatikut. Kjo është fotoja e parë e vogëlushes së tij.

“Gruaja ime e bukur dhe vajza e vogël e sapolindur, Era, duke kapur flladin e Adriatikut. Era është fëmija ynë i dytë.”- ka shkruar Blendi ne përshkrimin e fotos.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 20:45

Në muajin shtator, moderatorja e njohur Jonida Vokshi njoftoi se do të largohej nga “shtëpia e saj” për 10 vite, “Digitalb”.

Postuar: 23/10/2019 - 20:34

Reperi me famë botërore Post Malone, gjatë një performance të tij në një klub në Miami i hodhi tu

Postuar: 23/10/2019 - 19:30

Këngëtari Gjeto Luca është bërë edhe më i pëlqyer nga publiku që prej bashkëpunimeve me Ingrit Gj

Postuar: 23/10/2019 - 18:59

Në shumë shkrime në portale dhe në rrjetet sociale, moderatorja simpatike Lei Kraja është cilësua

Postuar: 23/10/2019 - 17:00

 Biznesmeni Elton Ilirjani është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar të momentit

Postuar: 23/10/2019 - 15:48

Deklarata e pedagoges së njohur, Iris Luarasi bëri bujë në media, ajo ishte e ftuar në emisionin

Postuar: 23/10/2019 - 11:55

Këngëtarja, Soni Malaj feston sot ditëlindjen.