Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatori i Top Channel i habit të gjithë, zbulon sekretin familjar që nuk e di askush

Postuar: 24/09/2018 - 16:02

Kelvi Kadilli njihet si një nga moderatorët më të thjeshtë dhe pa komplekse. Ai është gjithashtu edhe një nga personat më të ndjekur në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan momente të ndryshme nga jeta e tij private me të gjithë fansat.

Mbrëmjen e kaluar teksa po u përgjigjej pyetjeve të drejtpërdrejta të ndjekësve zbuloi edhe një sekret që nuk e di askush.

“Na trego ndonjë sekret tëndin që nuk e ke thënë deri më tani në media,”- e pyet dikush nga ndjekësit.

“Kam një vëlla binjak,”- shkruan Kadilli në përgjigjen e tij. Duke marrë parasysh tipin e Kelvit, kjo mund të jetë edhe një nga shakatë e moderatorit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 21

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 18:06

Dukesha e re britanike Meghan Markle i ka befasuar të gjitha audiencat me dasmën, foshnjën që po pret dhe me evolucionin e stilit, teksa bëri hapat e saj të parë në një familje mbretërore.
 

Postuar: 13/12/2018 - 17:17

Vetëm pak kohë pas ndarjes nga Seldi, lajmi dhe videot e dasmës së Mimoza Shkodrës me këngëtarin

Postuar: 13/12/2018 - 15:45

Ditën e sotme vogëlushi i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços ka ditëlindjen.

Postuar: 13/12/2018 - 13:52

Në fund të muajit tetor u zbulua se fëmijët e dy personazheve të njohur shqiptarë do t’i je

Postuar: 13/12/2018 - 13:25

Studentët vijojnë sot në ditën e nëntë të protestës e cila është zhvendosur para Parlamentit, në

Postuar: 13/12/2018 - 12:59

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur ditën e djeshme në familjen e moderatores Elita Rudi!

Postuar: 13/12/2018 - 12:47

Disa ditë më parë u përhap lajmi se këngëtarja Beatrix Ramosaj i kishte prishur marrëdhëniet me k