BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Gossip

Moderatorja Aulona Musta u shfaq nudo në kopertinën e revistës së njohur, vjen reagimi i parë i bashkëshortit të saj (FOTO)

Moderatorja Aulona Musta u shfaq nudo në kopertinën e revistës

Moderatorja Aulona Musta  pak ditë më parë u shfaq nudo dhe në super formë në kopertinën e revistës së famshme “Global Woman”.

Kjo kopertinë e guximshme është shumëpërfolur dhe përpos komplimenteve, Aulona ka marrë dhe shumë kritika, por çfarë mendimi ka i shoqi?

Moderatorja Aulona Musta u shfaq nudo në kopertinën e revistës

I ftuar në “Ftesë në pesë” ai tha se nuk e ka problem, pasi nuk e sheh zhveshjen të lidhur me moralin.

“Unë nuk e shoh zhveshjen të lidhur me moralin”, tha Tomi. Ai ishte së bashku me Aulonën në emision dhe dhanë intervistën e tyre të parë së bashku.

Moderatorja Aulona Musta u shfaq nudo në kopertinën e revistës

Më të lexuarat