Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja dhe aktorja e njohur shqiptare ‘çmend’ rrjetin dhe bën deklaratën e fortë: Në shtator do tërbohem komplet

Postuar: 24/06/2019 - 15:35

Stina e verës ka trokitur dhe për të gjetur pak relaks në ditët e pushimit të gjithë nxitojmë për në det. Ajo çfarë na bie në sy është paraqitja fizike, por nëse do shikoni Olta Gixharin padyshim një nga personazhet e njohur më të komentuar do ngeleni pa fjalë.

Aktorja vihet shpesh në qendër të vëmendjes dhe jo rrallëherë komentohet për pozat e saj provokuese.

Të njëjtën gjë aktorja ka bërë edhe së fundmi. Gixhari ka publikuar në Instagram disa foto nga pushimet e saj, ku duket më në forë se kurrë.

Mirëpo nuk kanë munguar as komentet e shumta, ku ka rënë në sy ai i moderatores Jonida Vokshi,

'Po pse mi pse? Superseksi im', i shkruan Jonida

'Unë në shtator do jem 90-60-90, do tërbohem komplet', i përgjigjet Olta.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2019 - 12:58

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video  të ndryshme nga pushimet e saj jashtë dhe brenda vendit.

Postuar: 23/07/2019 - 12:02

Ditën e djeshme vogëlushi i familjes mbretërore Princ George ka festuar ditëlindjen dhe në rrjete

Postuar: 23/07/2019 - 11:19

Reperi i njohur Majk është padyshim një ndër personazhet më të komentuar për jetën e tij private

Postuar: 23/07/2019 - 09:55

Deputetja e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje është kthyer në një ndër personazhet që komentohet

Postuar: 23/07/2019 - 08:32

Ikona muzikore e New Orleans, Art Neville(Arthur Lenon Neville) ka ndërruar jetë mbrëmjen e së hë

Postuar: 22/07/2019 - 23:55

 Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të

Postuar: 22/07/2019 - 23:30

 Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për