BREAKING NEWS

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat e nxehta që po mbajnë pezull marrëveshjen PS-opozitë pavarësisht presionit të SHBA dhe BE

Ku qëndron ngërçi për Reformën Zgjedhore? Ja 3 pikat
x

Gossip

Moderatorja e njohue e Top Channel i habit të gjithë me deklaratën: Te një mashkull më pëlqejnë më shumë..të pasmet!

Moderatorja e njohue e Top Channel i habit të gjithë me

Moderatorja e njohur e Top Channel me anë të një postimi në Instastory së fundmi i ka habitur të gjithë me një deklaratë, ku ka zbuluar cilësitë që duhet të ketë një mashkull që ta bëjë për vete.

Ajo njihet për natyrën e saj të hapur dhe pa komplekse. Në sy ka rënë fakti që moderatorja nuk harron të shohë as të pasmet te meshkujt.

“Çfarë të pëlqen më shumë te një mashkull?” është pyetja e ndjekëses, dhe Dojna ka këtë përgjigje:“Besnikëria, përkushtimi, duart, shpirti artistik, sytë, sensi i humorit, të pasmet, mendja, të pasmet, qetësia, të pasmet”.

Pra, jo vetëm cilësitë shpirtërore na qenkan të rëndësishme për Dojnën, por dhe ato fizike!

Moderatorja e njohue e Top Channel i habit të gjithë me

Moderatorja e njohue e Top Channel i habit të gjithë me

Më të lexuarat