BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Moderatorja e njohur befasohet në emisionin e Bieta Sulos, papritur në studio hyri një...

Moderatorja e njohur befasohet në emisionin e Bieta Sulos, papritur në

Moderatorja Eva Murati u përball me një surprizë të këndshme në nisje të intervistës me Bieta Sulon.

Një vajzë e veshur si meksikane hyri papritur në studio, ndërsa Evës iu desh të zbulonte identitetin e saj.

Moderatores iu desh shumë pak që të zbulonte se vajza e maskuar ishte e motra, Doris Murati dhe shkak u bënë këpucët.

“E dallova nga këpucët që m’i ka marrë mua”, shpjegoi Eva duke qeshur.

Më të lexuarat