BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x
BREAKING NEWS

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar
x
BREAKING NEWS

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani paralajmëron surprizën e Ilir Metës më 25 korrik: Edhe ata që janë me pushime do të hapin ekranin

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani
x

Gossip

Moderatorja e njohur dhe ish-banori i Big Brother konfirmojnë lidhjen? Dyshja bën daljen e parë publike pas zërave për një romancë, vjen lëvizja që nuk e priste askush

Moderatorja e njohur dhe ish-banori i Big Brother konfirmojnë lidhjen?
Ish-konkurrenti i “Big Brother VIP” dhe modeli Kledi Hysaj dhe këngëtarja Evi Reçi duket se kanë konfirmuar mbrëmjen e sotme zërat se janë në një lidhje.

Evi ka qenë e ftuar në “Netët e klipit shqiptar ku ka rrëmbyer edhe një çmim, atë të “Klipit më të mirë qytetar”. Dhe gjejeni pak kush ia dorëzoi çmimin..pikërish Kledi. Modeli jo vetëm që ka qenë në Ulqin me të por është ngjitur edhe në skenë për t’i dhënë kupën.

Moderatorja e njohur dhe ish-banori i Big Brother konfirmojnë lidhjen?
Ai po ashtu e ka mbështetur të dashurën e përfolur edhe në rrjetet sociale ku ka publikuar video të sajat. Ndërkohë edhe shumë të pranishëm të tjerë i kanë postuar ata në rrjetet sociale.

Moderatorja e njohur dhe ish-banori i Big Brother konfirmojnë lidhjen?

Vetë ata nuk ishin shfaqur krah njëri-tjetrit, por disa postime në Instagram ngritën dyshime. Në fotot e publikuara prej tyre vihej re që kanë qenë në disa vende të përbashkëta. Për shembull, së fundmi ishin të dy në Vlorë.