BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Gossip

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur me ish-banorin e “Big Brother VIP”, konfirmohet çift më i ri i showbizit shqiptar. Publikohen pamjet

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur

Një çift i ri i është shtuar showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për moderatoren Evi Reçi dhe ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledi Hysa.

Lajmin e kanë konfirmuar burime për Kryefjala.com. Sakaq, po të dallosh fotot e dyshes në rrjetet sociale vihet re që kanë qenë në disa vende njëkohësisht. Për shembull, së fundmi janë të dy në Vlorë.

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur

Të gjithë fansat kuriozë presin me padurim një reagim nga Evi dhe Kledi.

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur

Surprizohen të gjithë fansat/ Moderatorja e njohur e ekranit e lidhur