BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Gossip

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ del hapur në mbështetje të kandidatit për deputet të PS-së: Suksese miku im i vjetër! (FOTO)

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ del hapur në

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Dojna Mema ka dalë hapur në mbështetje të kandidatit për deputet në Tiranë për PS-së, Eljo Hysko.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Mema i uron Eljo Hyskos suksese dhe uron që t’i jepet shansi që të bëjë politikën e të rinjve në Kuvend.

“Eljo Hysko nuk kam asnjë foto me ty sëfundmi, më del vetëm kjo kudo. Suksese shoku im i vjetër dhe uroj të të jepet shansi të bësh politikën e të rinjve”, shkruan Dojna Mema.

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ del hapur në

Më të lexuarat