BREAKING NEWS

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së Shëndetësisë, zbardhet shifra: Ja sa të infektuar me koronavirus u shënuan ditën e sotme

Publikohet përditësimi më i fundit i Ministrisë së
x

Gossip

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i surprizon të gjithë, publikon foton poshtë pallatit në orët e vona të natës dhe ka një mesazh: Më thanë mos e nxirr!

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i surprizon të

Pandemia dhe masat e marra në kuadër të saj kanë sjellë mjaft kufizime. Tashmë si pasojë e orës policore, argëtimi në orët e vona të natës nuk ka shumë vend.

Mirëpo moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Dojna Mema di të shfrytëzojë çdo moment dhe njohët për gjetjet e saja gjeniale.

Pas xhirimeve, darka e ka gjetur poshtë shtëpisë, ulur në bagazhin e makinës që siç tregon e ka kthyer në garderobë dhe duke pirë një birrë.

Moderatorja, e cila prezanton “Just Dance” në “E diell”, tregon se momentalisht në një univers paralel është në klub me një gotë shampanjë.

“E enjtja ime në kohë “ore policore”. Luks i madh sot është një birrë poshtë shtëpisë pas xhirimeve. Bagazhi që fatmirësisht s’ka gojë të flasë dhe rrëmuja tipike e një vajze që e ka kthyer makinën në garderobë lëvizëse. Më thanë mos e nxirr se s’është foto për feed, por në një Univers paralel jam në club me një gotë champagne”-shkruan Dojna.

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ i surprizon të

Më të lexuarat