BREAKING NEWS

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm për Shqipërinë: Varet nga Rama dhe...

“Jemi përballë eventit të madh”, Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të Kinës që po alarmon NATO: Pas Putinit, ja “tërmeti” që do të shkaktojë Xi Jinping 

Gazetari i njohur italian paralajmëron planin e frikshëm të
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon paralajmërimin ‘bombë’

Çfarë pritet të ndodhë? Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares (EMRI)

Sporti shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-volejbollisti i Kombëtares
x
BREAKING NEWS

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon menjëherë policia dhe zbardh detajet zyrtare: Lënda plasëse ishte vendosur në …

Shpërthimi në hotelin e drejtorit të FSDKSH/ Reagon
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi të ish-drejtorit të Aluiznit. Ja posti drejtues që mban (Emri)

Zbardhen detajet/ Kush ishte objektivi? Tritol hotelit në pronësi
x
BREAKING NEWS

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë, zbardhen informacionet e para

Shpërthim me eksploziv në një hotel në Sarandë,
x
BREAKING NEWS

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e pallate”, Braçe thumbon sërish Ramën për lopët

“Është tmerr, këtu ndërtohen vetëm vila e
x

Gossip

Moderatorja e njohur e Top Channel merr lajmin shokues, shpërthen në lot/ Çfarë ka ndodhur?

Moderatorja e njohur e Top Channel merr lajmin shokues, shpërthen në

Vdekja e regjisores dhe produentes së njohur shqiptare Vjosa Berisha i ka shokuar të gjithë. Të shumtë kanë qenë personazhet publikë që kanë reaguar duke shprehur dhimbjen për këtë humbje të madhe. Mes tyre edhe autorja dhe moderatorja Dalina Buzi e cila është shfaqur e përlotur në rrjetin e saj social. Dalina tregon si e ka njohur producenten dhe shprehet se do i mungojë shumë.

Vjosa Berisha humbi jetën pas një përballje me kancerin.

Moderatorja e njohur e Top Channel merr lajmin shokues, shpërthen nëModeratorja e njohur e Top Channel merr lajmin shokues, shpërthen në