BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Gossip

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ merr stafetën e programit shumë të ndjekur, ja si do e shohim këtë verë

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ merr stafetën e programit

Ori Nebijaj do të rikthehet këtë vit në “Pushime On Top”! Moderatorja e njohur e ka dhënë vetë lajmin pasi ka publikuar një postim të koleges së saj, Olsa Muhameti, e cila shprehet se do ia lërë stafetën Orit.

Megjithatë surpriza e këtij viti është se përveçse si moderatore, Orin do ta shohim edhe si autore të programit.

Muhameti ka treguar se këtë vit ka vendosur të pushojë dhe stafeta i ka kaluar Orit, e cila do të jetë edhe autore edhe producente.

Me hapjen e sezonit veror, Ori do të rikthehet me udhëtimet e saj nëpër trojet shqiptare për të zbuluar destinacionet turistike më të bukura dhe herë pas here duke intervistuar personazhe publike.

Nuk e dimë se kë do të ketë në krah këtë vit!