BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Moderatorja e njohur e Top Channel na zbuloi një sekret që do na duhet gjithë jetën: Jeta juaj do të jetë më e paqtë! (FOTO)

Moderatorja e njohur e Top Channel na zbuloi një sekret që do na duhet

Fjoralba Ponari është një prezantuese kaq shumë e dashur për publikun. Shpesh ajo bën “Ask me a question” ku iu përgjigjet pyetjeve të ndjekëse.

Shpesh Fjoralba pyetet për jetën e saj personale por edhe atë profesionale. Së fundmi, ajo është pyetur se si ia del me njerëzit që hedhin baltë mbi të publikisht dhe jo vetëm.

Fjoralba ka vetëm diçka për të thënë për njerëzit negativë: “Sa më pak t’ju përgjigjesh njerëzve negativë, aq më e paqtë bëhet jeta jote”.

Shtatzënia e Einxhel Shkirës padyshim është më e përfolura në rrjet. Së fundmi shoqja e saj, Fjoralba Fonari ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, të cilët edhe tek “ask-u” i moderatores janë interesuar pikërisht me një çështje që lidhet po me shtatzëninë e Einxhel.

“Thuaj Einxhel të na tregojë, si ju tregoi që është në pritje të ëmbël,”-i është drejtuar një fans/fanse Fjoralbës në Instagramin e saj.

Nëse mendoni se Ponari e emocionuar tregoi si shoqja e saj e ngushtë i tregoi se do të bëhet nënë për herë të parë, gaboheni. Fjoralba ka marrë kohën e saj, duke e analizuar shumë thellë këtë kërkesë të ndjekësit/ndjekëses, ku i kërkon të gjithëve të kenë durim dhe të respektojnë gjendjen e Einxhel.

Moderatorja e njohur e Top Channel na zbuloi një sekret që do na duhet