BREAKING NEWS

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi, ndihet edhe në Tiranë, ja sa ballësh ishte

Tërmet i fortë në vend/ Lëkundet Durrësi e Laçi,
x

Gossip

Moderatorja e njohur e Top Channel rrëfen momente personale, për shkak të xhelozisë ka thyer orendinë që ne përdorim më shpesh këto ditë dhe nuk rrimë dot pa të!

Moderatorja e njohur e Top Channel rrëfen momente personale, për

Gjatë 24 orëshit të ditës, 7 ditshit të javës e kështu me radhë që jemi të izoluar në shtëpi, më shumë kohë kalojmë në frigorifer. 

Në programin “Pop Culture’ në Top Channel, që kêtë sezon moderohet vetëm nga vajza, ‘të zonjat e shtëpisë’ diskutuan këtë të shtunë rreth xhelozisë. Dojna Mema madje rrëfeu një moment personal kur për shkak të xhelozisë ka thyer frigoriferin me gjithë çka brenda.

“Unë përshembull kam thyer një frigorifer, thjesht e kam shtyrë”; tha Dojna në program ndërsa ne ju bëjmë thirrje të gjithë xhelozëve të mos e provojnë në shtëpi, nëse nuk doni të kaloni një karantinim pa mikun e këtyre ditëve; frigoriferin.

Shpresojmë që kjo situatë të mos zgjasë më shumë dhe të kthehemi në normalitet.

Më të lexuarat