BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Gossip

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ tregon dhuratën më të bukur që marrë ndonjëherë dhe të gjithë po dyshojnë se ia ka dhuruar ky person (VIDEO)

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ tregon dhuratën më

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’, Fjoralba Ponari na ka treguar se bën pjesë te grupi i gocave që pëlqejnë gjëra simbolike, pra në dukje të vogla por me domethënie e dashuri të madhe.

Këtë na e ka treguar mbrëmjen e djeshme, kur në një bashkëbisedim me fansat është pyetur rreth dhuratës më të bukur emocionale që ka marrë.

Moderatorja ka shpërndarë një video ku shihet një kuti me mesazhe për të, ku thuhet se është një grua e fortë, që di se çfarë do dhe i arrin gjithmonë ato që do.

Por, moderatorja nuk na ka zbuluar se nga kush e ka dhuratën, mirëpo të gjithëve na shkoi mendja tek një person: i dashuri i saj.

Kujtojmë se javën e kaluar bëri xhiron e rrjetit lajmi se moderatorja ishte prej disa kohësh në një lidhje dashurie me një sportist të quajtur Françesko.

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ tregon dhuratën më

Në rrjet u përhapën me shpejtësi fotot e tij, si dhe u bë e ditur se Françesko është jo vetëm atlet në sportin e xhudos në Tiranë, por edhe inxhinier software.

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’ tregon dhuratën më