BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca blen vilën super- luksoze ku do të jetë fqinje me disa personazhe VIP, ndan pamjet dhe ka një pyetje për të gjithë: Kush qëllon në shenjë ka ulje

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca blen vilën super- luksoze ku do të

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka bërë së fundmi një investim shumë të madh të saj, i cili përkthehet në pasuri të paluajtshme në Kosovë.

Ka qenë vetë ajo, që ka bërë të ditur se ka blerë një shtëpi në një lagje të re në ndërtim e sipër në Makresh të Epërm të qytezës së Artanës.

Përmes një videoje të publikuar në InstaStory, Luana i shkruante fansave se personi i parë që do ta qëllonte se cilën nga vilat kishte blerë, do të fitonte zbritje.

Me këtë blerje, moderatorja do të jetë fqinje e disa personazheve VIP që kanë blerë vila në këtë sezon, si reperi Ledri Vula, moderatori Labinot Gashi dhe humoristi Naser Rafuna.

Sa i përket jetës private, thuhet se Vjollca është në lidhje, prej disa vitesh, me biznesmenin e njohur Krenar Çoçaj.

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca blen vilën super- luksoze ku do të

Më të lexuarat