BREAKING NEWS

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë për llogaritë e dyshimta, të rrezikuar gjyqtarë, prokurorë dhe politikanë

Pastrimi i parave, autoritetet verifikime në Londër e Athinë
x

Gossip

Moderatorja e njohur në zi, humb njeriun e dashur

Moderatorja e njohur në zi, humb njeriun e dashur

Babai i moderators Dojna Mema është ndarë nga jetë. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë ajo, duke ndarë në Instagram disa nga momentet më të bukura bashkë.

“Nuk le asnje sekonde pa jetuar plotesisht. Ndoshta prandaj ike kaq shpejt, e pive jeten me nje kupe!

Per ata qe njohen Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes.

P.s : Ti e di, gjithmone bashke, gjithmone nje shpirt per kater”, shkruan Dojna.