BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Moderatorja e njohur nuk i lë vend imagjinatës, fotot e saj nga dalja e fundit çmendin rrjetin

Moderatorja e njohur nuk i lë vend imagjinatës, fotot e saj nga dalja

Ajo njihet për format e saj bombastike, por këtë herë prezantuesja e njohur nga “Geordie Shore” ka shokuar mediat rozë me daljen e fundit.

24 vjeçarja Chloe Ferry është kthyer në qënder të vëmëndjes pasi është fotografuar e dehur në publik.

Biondja është turpëruar maksimalisht, sidomos kur e ka tradhtuar veshja e saj, duke ia ekspozuar gjoksin para një numri të madh njerëzish.

Britanikja e etur për skandale kishte zgjedhur një veshje aq të ngushtë dhe s’kishte veshur as të brendshme, duke bërë që t’i ekspozoheshin edhe format trupore.