BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Gossip

Moderatorja e njohur shqiptare befasohet në mesnatë në shtrat, merr surprizën e papritur nga bashkëshorti (PAMJET)

Moderatorja e njohur shqiptare befasohet në mesnatë në shtrat,

Bukuroshja e njohur e ekranit shqiptar, Elita Rudi, feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur plot 29 vite jetë me suksese të mëdha në karrierë.

Moderatorja e njohur shqiptare befasohet në mesnatë në shtrat,

Në ditën e veçantë mes shumë urimeve një befasi nuk ka munguar as nga bashkëshorti i saj, reperi Gjiko.

Moderatorja e njohur shqiptare befasohet në mesnatë në shtrat,

Moderatorja e njohur shqiptare befasohet në mesnatë në shtrat,

Ky i fundit ka shpërndarë një sërë videosh në rrjete sociale, ku shihet duke e befasuar me një tortë.

Moderatorja e njohur shqiptare befasohet në mesnatë në shtrat,

Elita për publikun është bërë e njohur që shumë vite, për shkak të profesionit si dhe disa emisioneve që ka moderuar.

Moderatorja e njohur shqiptare befasohet në mesnatë në shtrat,

Ata ndërkaq këto ditë kanë nisur edhe pushimet së bashku, në një resort në Turqi.

Gjiko dhe Elita ndryshe janë të martuar që disa vite dhe kanë bashkë dy fëmijë: Zërin dhe Botën.