Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja e njohur shqiptare befason me deklaratën: Nuk i kam problem fëmijët jashtë martese!

Postuar: 23/10/2019 - 18:59

Në shumë shkrime në portale dhe në rrjetet sociale, moderatorja simpatike Lei Kraja është cilësuar si sozia e Georgina Rodriguez, e dashura seksi e futbollistit Cristiano Ronaldo.E ftuar në “Ftesë në Pesë”, Lei pranoi se ka disa ngjashmëri me modelen, megjithatë do i pëlqente shumë herë më tepër ta krahasonin me Irina Shayk.

E vënë përballë disa pyetjeve ngacmuese, për të kuptur se sa e ngjashme është me Georginën, Lei tregoi se as ajo nuk do e kishte problem nëse partneri i ardhshëm do kishte fëmijë nga lidhje apo martesa të mëparshme.
 
I vetmi kusht i moderatores ishte numri i fëmijëve, pasi, sipas saj, kur në familje ka shumë fëmijë, është e vështirë që secili të marrë vëmendjen e merituar.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/11/2019 - 22:27

 Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka rrëfyer për “The Hollywood Reporter” një histori jo fort të këndshme të jetës së saj.

Postuar: 13/11/2019 - 20:26

Modelja e njohur Angela Martini është rikthyer në Shqipëri për të promovuar librin e saj të parë

Postuar: 13/11/2019 - 19:38

Aktori i njohur Gabriel Garko është akuzuar shpesh nga mediat italiane se ai ka kryer ndërhyrje k

Postuar: 13/11/2019 - 18:27

E lindur në vitet ’80, në Shqipëri, e çuditshme do ishte nëse Angela Martini do e kishte të

Postuar: 13/11/2019 - 14:37

Muajin e kaluar mediat e huaja bënë të ditur se këngëtarja Demi Lovato ishte ndarë nga i dashuri

Postuar: 13/11/2019 - 13:57

Këngëtarja e njohur, Gresa Behluli ka tërhequr vëmendjen me dasmën madhështore ku të ftuar ishin

Postuar: 13/11/2019 - 11:14

Prezantuesja e njohur, Stela Kotri, e cila është bërë pjesë e emisionit "Dance with me"