Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja e njohur shqiptare bën ndryshimin drastik, nuk njihet më me look-un e ri (FOTO)

Postuar: 14/08/2019 - 18:50

Gjatë këtyre viteve që ka qenë pjesë e ekranit, Nevina Shtylla ka qenë ndër të paktat moderatore që i ka qëndruar besnike pamjes së saj.

Ajo ka preferuar që të mbajë flokë të errët, megjithatë ditën e sotme ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik në look.Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ka treguar se ka lyer flokët në një ngjyrë më të çelët që shkon drejt bjondeve.
 
 
Ndryshimi i moderatores është pritur mjaft mirë nga fansat e saj, të cilët nuk kanë ngurruar ta shprehin pëlqimin nëpërmjet komenteve të shumta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who’s that girl -- la la la la la la ----‍♀️ thank you @cihanalarslann for the new look --

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 17:37

Këngëtari Flori Mumajesi së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re ‘Thjesht të du’ e cila është pritur shumë mirë nga fansat.

Postuar: 18/11/2019 - 15:37

Shkrimtari dhe autori i këngëve shumë i njohur Agim Doçi së fundmi i është shtuar listës së pakën

Postuar: 18/11/2019 - 15:19

Mbrëmë u inagurua stadiumi më i ri në Shqipëri “Air Albania Stadium” me përballjen e

Postuar: 18/11/2019 - 14:37

Shumë mund të jenë skeptik, nëse mund të bëhesh i pasur me punë, kjo gjë ka ndodhur edhe me moder

Postuar: 18/11/2019 - 13:51

Fundjavën që lamë pas Rudina Dembacaj pranoi divorcin nga bashëkshorti dhe u konfirmua lidhja e s

Postuar: 18/11/2019 - 13:49

Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron në Zvicër, Albana Azizi, ka irrituar publikun dhe mediet

Postuar: 18/11/2019 - 13:36

Një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa u divorcua nga bashkëshorti i saj, Erjon Zalosh