Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Moderatorja e njohur shqiptare ngelet pa fjalë, merr surprizën më të bukur nga djali 3 vjeç

Postuar: 18/04/2019 - 13:30

Një nga moderatoret e njohura shqiptare, e cila ka prezantuar një sërë emisionesh radiofonike është Julka Gramo.

julka gramio

Siç dihet, Julka është nënë e dy djemve, Gregut dhe Ian, më të cilët ajo publikon shpeshherë foto në profilin e saj në “Instagram”.

julka1

Së fundmi, moderatorja e njohur ka zbuluar se djali i vogël i ka bërë një dhuratë të veçantë. Në një foto të postuar nga Julka, shihet Ian i cili mban në dorë një vizatim shumëngjyrësh që e kishte bërë posaçërisht për mamanë e tij.

julka2

“Kur ti s’e ke fare mendjen dhe i vogli te thote “Mama e bera per ty” -- dhe ti thjesht e dashuron ate qe ka bere me mendjen dhe dockat e tij te vockla----”, shkruan Julka bashkëngjitur me foton.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sportive, Qëndresa Krelani janë të ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, ku gjatë emisionit zbuluan shumë

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh

Postuar: 25/05/2019 - 22:24

Sonte është duke u zhvilluar puntata e fundit e sezonit të dytë të emisionit ‘Dua të të bë

Postuar: 25/05/2019 - 16:49

Lindita Halimi postoi video dhe foto të vajzës së saj, Kaimana, tashmë 10-javëshe.

Postuar: 25/05/2019 - 16:12

Mbrëmjen e sotme do të transmetohet episodi i fundit i emisionit 'Dua të të bëj të lumtur'

Postuar: 25/05/2019 - 15:51

Dojna Mema është një prej moderatoreve më të reja dhe protagoniste në ekran, të cilën e pamë këtë

Postuar: 25/05/2019 - 15:41

Loja me “Emoji” është një prej lojërave që herë pas here zhvillohet në emisionin &ldq