BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

Moderatorja e njohur shqiptare pranon se është në një lidhje, kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën

Moderatorja e njohur shqiptare pranon se është në një

Jeta private e Kiara Titos ka qenë gjithmonë e komentuar edhe pse moderatorja ka preferuar ta ruajë sa më hermetike. Megjithatë së fundmi e ftuar në "Why not", ajo nuk i ka shpëtuar pyetjes nëse është beqare apo e dashuruar. 

"Mund të them vetëm kaq, që jam ndryshe nga çfarë jam shprehur vitin e kaluar në "Why Not". Kush e mban mend do e kuptojë, kush jo të hapë emisionin dhe ta shikojë", tha Kiara.

Vitin e kaluar Kiara ka deklaruar në emision se është beqare. Pra ky vit e ka gjetur të lidhur, por djalin që i ka rrëmbyer zemrën nuk na i ka prezantuar ende.