BREAKING NEWS

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër version duke përhapur alarm: Po, ka prova që koronavirusi transmetohet nga ajri

Vihet në dyshim besueshmëria e OBSH, nxjerr një tjetër
x

Gossip

Moderatorja e njohur shqiptare publikon foton ‘përvëluese’ nga plazhi, i befason të gjithë me ato që shkruan: Vitaminë 3P...

Moderatorja e njohur shqiptare publikon foton ‘përvëluese’

Ajo është një ndër figurat e ekranit më të drejtpërdrejta dhe pa komplekse.

Bëhet fjalë për moderatoren Dajana Shabani, e cila cilësohet si një ndër emrat më të guximshme televizive.

Dajana ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ‘përvëluese’ që kanë ngjallur reagime të shumta.

Moderatorja ekspozon format e saj seksi në plazh dhe provokon me përshkrimin që i bën fotos.

‘Vitamin 3P:….,Paradise, Poewr”, shkruan Dajana.

Moderatorja e njohur shqiptare publikon foton ‘përvëluese’

Më të lexuarat