BREAKING NEWS

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e Durrësit, kapet sërish lëndë narkotike në të njëjtin konteiner, e treta herë brenda korrikut

Finalizohet një tjetër OPERACION antidrogë në Portin e
x
BREAKING NEWS

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të bujshme: Shqiptarët po presin!

Do ketë goditje në nivele të larta shtetërore? Spartak
x
BREAKING NEWS

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e 24 orëve të fundit: Asnjë humbje jete, ja sa raste të reja u shënuan

Bilanci i koronavirusit/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë

Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat, nënshkruhet
x
BREAKING NEWS

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës në Tiranë. Zbardhet çfarë u vendos

GJKKO merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Hipotekës
x
BREAKING NEWS

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i surprizon të gjithë në Samitin e Shkupit, ‘thumbon’ Zaevin dhe ‘shigjeton’ ashpër Albin Kurtin: Të ndarë jemi të vegjël!

“Përkthyesi ma shkatërroi mesazhin!”/ Kryeministri Rama i
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja

Lulzim Basha paraqitet në Gjykatën e Posaçme, zbardhet arsyeja
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/ Rëndohet bilanci, humb jetën 30-vjeçari dhe plagosen rëndë tre persona të tjerë. Zbardhet shkaku i konfliktit mes kushërinjve

Tronditet Lushnja që në orët e para të mëngjesit/
x

Gossip

Moderatorja e njohur shqiptare rrëfehet për anën sentimentale dhe e pranon për herë të parë lidhjen me një personazh publik (VIDEO)

Moderatorja e njohur shqiptare rrëfehet për anën sentimentale dhe

Moderatorja Einxhel Shkira është një nga më të komentuarat në vendin tonë dhe shpesh bëhet kryefjalë e mediave, qoftë kur është pjesë e ekranit, qoft kur është jashtë tij.

Kohët e fundit Einxhel është treguar hermetike rreth jetës personale duke i lënë ndjekësit në kuriozitet se çfarë po ndodh me anën sentimentale. Së fundmi, moderatorja ka qenë e ftuar në “Natën me Aulonën” që transmetohet të shtunën mbrëma. Mirëpo, Aulona Musta ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një video me gjërat më pikante të puntatës së nesërme.

Dhe vëmendjen e ka marrë një fragment gjatë të cilit Einxhel flet për lidhjen me një personazh publik. “Ke pasur ndonjëherë të dashur një personazh të njohur?”-pyet Aulona, teksa në video shihet Einxhel duke thënë: “Po, kam qenë. Merrej ne muzikë dhe hip hop.” Megjithatë, në mënyrë që të qartësohemi duhet të shohim intervistën e plotë.