BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x
BREAKING NEWS

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë opozitës: Mos më detyroni të bëj punën tuaj

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë
x

Gossip

Moderatorja e njohur shqiptare tregon momentin e sikletshëm me mizën teksa po prezantonte: M’u ngjit në buzë dhe...

Moderatorja e njohur shqiptare tregon momentin e sikletshëm me mizën

Moderatorja Nevina Shtylla ka marrë përsipër një angazhim të ri, prezantimin e Maratonës “Këngë moj”.

E ftuar sot në “Wake up”, Nevina rrëfeu se i kishte munguar shumë publiku dhe po e shijon këtë projekt. Por tregon edhe ato momentet e sikletshme që ndodhin gjatë prezantimit.

“Është hera e tretë që bëhem pjesë e Maratonës dhe kam kaluar edhe vështirësi, të papritura, situata të sikletshme. Për shembull kur kemi qenë në Krujë më ka ndodhur një situatë komike. Bënte shumë vapë dhe ato dritat tërheqin miza, insekte dhe unë nuk e di se sa kam ngrënë. Ngaqë kisha lyer dhe buzët me shkëlqyes, më ngjitet një mizë në buzë. Publiku më pa dhe unë vendosa skeletën përpara. Të gjithë qeshën dhe e kaluam me humor”-tregoi Nevina.

Më të lexuarat